
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI, SEAT LEON 2.0 TSI, TFSI 06- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1141L
279 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI, SEAT LEON 2.0 TSI, TFSI 06- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267960
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1141L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Golf, Scirocco, A3, Leon |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174 мм |
- Ціна: 279 ₴
