
Фільтр повітряний VW POLO, SEAT IBIZA 1.0 MPI 17- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C31031
348 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW POLO, SEAT IBIZA 1.0 MPI 17- (вир-во MANN)
Картка: 69101258636
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C31031 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Ibiza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 282 мм |
- Ціна: 348 ₴

