
Фільтр повітряний VOLVO S60 II T6 3.0 10-, XC60 I 3.0-3.2 08- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1353L
862 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VOLVO S60 II T6 3.0 10-, XC60 I 3.0-3.2 08- (вир-во HENGST)
Картка: 69101168308
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1353L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC60, V70, S80, XC70, S60 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 862 ₴

