
Фільтр повітряний VW AMAROK 2.0, 3.0 TDI 10-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1132L
805 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW AMAROK 2.0, 3.0 TDI 10-(вир-во HENGST)
Картка: 69101167399
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1132L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 805 ₴
