
Фільтр повітряний VW AMAROK 2.0, 3.0 TDI 10- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A141720
665 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW AMAROK 2.0, 3.0 TDI 10- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101156758
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141720 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 665 ₴

