
Фільтр повітряний VAG 1.2-1.4 TSI 13- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1105L
627 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG 1.2-1.4 TSI 13- (вир-во HENGST)
Картка: 69101134499
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1105L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Formentor, Caddy, Passat, Beetle, Ibiza, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, Octavia, Jetta, Rapid, Q3, Touran, Toledo, A1, Superb, Leon, Polo, Yeti, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 191 мм |
- Ціна: 627 ₴

