
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 III, IV 2.0-2.2 D4-D 12- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1049L
770 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 III, IV 2.0-2.2 D4-D 12- (вир-во HENGST)
Картка: 69101111681
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1049L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174 мм |
- Ціна: 770 ₴

