
Фільтр повітряний VW POLO V 1.8 GTI 14-, SEAT IBIZA V 1.8 TSI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4244
618 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW POLO V 1.8 GTI 14-, SEAT IBIZA V 1.8 TSI 15- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101055139
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4244 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 62.3 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Toledo, A1, Polo, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 232 мм |
- Ціна: 618 ₴

