
Фільтр повітряний TOYOTA LC 4.0 02- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1276L
724 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LC 4.0 02- (вир-во HENGST)
Картка: 69101026574
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1276L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 353 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, FJ Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 724 ₴

