
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 2.0, 2.2 D 06- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-255
295 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA RAV4 2.0, 2.2 D 06- (вир-во ASHIKA)
Картка: 69101006644
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-255 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 236 мм |
- Ціна: 295 ₴

