
Фильтр воздушный VW GOLF VII TDI 12- (пр-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX3503
901 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF VII TDI 12- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 6900970380
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3503 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 71.3 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, A3, Formentor, Golf, Tiguan, TT, Caddy, Leon, Octavia, Superb, Passat, Fabia, Q3, Touran |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 901 ₴

