
Фільтр повітряний TOYOTA YARIS 1.33 VVT 09- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-286
149 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA YARIS 1.33 VVT 09- (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436830
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-286 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 52.8 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Trezia, Yaris Verso, Verso, Yaris, Charade |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 149 ₴

