
Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-284
207 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436828
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-284 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 378.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard, RAV4, Previa |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 139.5 мм |
- Ціна: 207 ₴

