
Фільтр повітряний VW GOLF IV, BORA (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E322L
453 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF IV, BORA (вир-во HENGST)
Картка: 69001474
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E322L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 418 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, Ibiza, Golf, Toledo, Leon, Octavia, Polo, Bora, Cordoba, Lupo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
- Ціна: 453 ₴
