
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MMF015324
460 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
Картка: 69001302072
Виробник: MANDO CORPORATION, SEOUL
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015324 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 389 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 460 ₴
