
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MMF015146
240 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)
Картка: 69001302035
Виробник: MANDO CORPORATION, SEOUL
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015146 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Felicia, Ibiza, Toledo, Caddy, Polo, Cordoba |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 240 ₴
