
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI 1.4 06-, FABIA I, II 1.4 06- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C3880
846 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF V, VI 1.4 06-, FABIA I, II 1.4 06- (вир-во MANN)
Картка: 46101671
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3880 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Roomster, Golf, Toledo, Caddy, Altea, Leon, Octavia, Polo, Jetta, Cordoba, Rapid, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 846 ₴

