
Фільтр повітряний WA9599/144/1 (вир-во WIX-FILTERS)
- Немає в наявності
- Код: WA9599
429 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний WA9599/144/1 (вир-во WIX-FILTERS)
Картка: 46101017
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9599 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 318 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Solara, Highlander, Camry, ES, Alphard, RX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 429 ₴

