
Фільтр повітряний правий МВ (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-00-0001
1 124 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний правий МВ (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001205500
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-00-0001 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 306 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, CLS, G-Class, C-Class, GLC, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193 мм |
- Ціна: 1 124 ₴

