
Фільтр повітрянний TOYOTA RAV 4 III ( вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-257
231 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітрянний TOYOTA RAV 4 III ( вир-во Ashika)
Картка: 1900452624
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-257 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, ES, RAV4, Avalon, Evora, Exige, Venza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 237 мм |
- Ціна: 231 ₴
