
Колодка гальм. TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 51-02-216
647 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900441733
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: Задня вісь
Номер WVA: 23702
Довжина [мм]: 92,9
Висота, мм: 37,8
Товщина, мм: 15,8
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 80
Ширина паковання, см: 110
Довжина паковання, см: 80
Вага, кг: 0.7
Об'ємна вага: 0.23
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51-02-216 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 37.8 мм |
| Довжина | 92.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Товщина | 15.8 мм |
- Ціна: 647 ₴
