
Колодка гальм. KIA SOUL (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 51-0K-K06
671 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. KIA SOUL (вир-во Ashika)
Картка: 1900441884
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: Задня вісь
Тип гальма: Дискове гальмо
Номер WVA: 25339
Довжина [мм]: 100
Висота, мм: 41
Товщина, мм: 16
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 70
Ширина паковання, см: 90
Довжина паковання, см: 140
Вага, кг: 0.02
Об'ємна вага: 0.23
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 51-0K-K06 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Soul, XLV, Optima, Elantra, Sportage, Korando, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Tivoli, Rio, Tucson, Grandeur, i20, Veloster, I30, i30, i40 |
| Товщина | 16 мм |
- Ціна: 671 ₴
