
Колодка гальм. MITSUBISHI L200 (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 50-05-504
1 059 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. MITSUBISHI L200 (вир-во Ashika)
Картка: 1900441185
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: Передня вісь
Тип гальма: Дискове гальмо
Номер WVA: 24529
Довжина [мм]: 155
Висота, мм: 51,2
Товщина, мм: 15,5
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 80
Ширина паковання, см: 180
Довжина паковання, см: 80
Вага, кг: 1.8
Об'ємна вага: 0.38
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-05-504 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 51.2 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Fullback |
| Товщина | 15.5 мм |
- Ціна: 1 059 ₴
