
Колодка гальм. MITSUBISHI ECLIPSE (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 50-05-599
1 041 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. MITSUBISHI ECLIPSE (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900441262
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: Передня вісь
Тип гальма: Дискове гальмо
Номер WVA: 21769
Довжина [мм]: 150
Висота, мм: 59
Товщина, мм: 15,8
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 80
Ширина паковання, см: 180
Довжина паковання, см: 80
Вага, кг: 1.8
Об'ємна вага: 0.38
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-05-599 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 150 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Outlander, Pajero, L400, 3000 GT, Pajero Sport, Space Wagon, Galant, Lancer, Sigma, Space Runner |
| Товщина | 15.8 мм |
- Ціна: 1 041 ₴
