
Колодка гальм. HYUNDAI ix55 (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 50-0K-K20
973 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. HYUNDAI ix55 (вир-во Ashika)
Картка: 1900441466
Виробник: ASHIKA
Сторона монтажу: Передня вісь
Тип гальма: Дискове гальмо
Номер WVA: 24501
Довжина [мм]: 137,8
Висота, мм: 60
Товщина, мм: 16,8
Знак відповідності нормам: ECE R90 APPROVED
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 80
Ширина паковання, см: 160
Довжина паковання, см: 80
Вага, кг: 2
Об'ємна вага: 0.34
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-0K-K20 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 137.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Elantra, Carens, ix35, Optima, i40 |
| Товщина | 16.8 мм |
- Ціна: 973 ₴
