
Колодка гальм. ВАЗ 2108-099, 2110-12, 2170 перед. (компл. 4шт.) (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: B111048
768 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. ВАЗ 2108-099, 2110-12, 2170 перед. (компл. 4шт.) (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 351399957
Виробник: DENCKERMANN
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Lucas / TRW
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Висота, мм: 62,1
Ширина, мм: 104,3
Товщина, мм: 17,3
Базова одиниця: компл
Висота паковання, см: 77
Ширина паковання, см: 85
Довжина паковання, см: 123
Вага, кг: 1.14
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | B111048 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 62.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 110, Priora, 112, 111 |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 104.3 мм |
- Ціна: 768 ₴
