
Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5/1.6 (KLAT), NEXIA передн. (вир-во LPR)
- Немає в наявності
- Код: 05P599
557 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5/1.6 (KLAT), NEXIA передн. (вир-во LPR)
Картка: 46351055886
Виробник: LPR
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: ATE
Висота 1 [мм]: 48,3
Ширина 1 [мм]: 141,3
Габаритна висота 2 [мм]: 58,1
№ артикула рекомендованого приладдя: KS0082
Ширина 2 [мм]: 140,1
Товщина, мм: 16,5
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.3
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P599 |
| Виробник | LPR |
| Висота внутрішньої накладки | 48.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Tigra, Astra, Lanos, Corsa, Kadett, Sens, Vectra, Nexia, Combo |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.1 мм |
- Ціна: 557 ₴
