
Колодка гальм. диск. CHEVROLET AVEO передн. (вир-во LPR)
- Немає в наявності
- Код: 05P1080
598 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. CHEVROLET AVEO передн. (вир-во LPR)
Картка: 46351055888
Виробник: LPR
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: AKEBONO
Висота, мм: 49
Ширина, мм: 133,2
Товщина, мм: 17,8
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 84
Ширина пакування, см: 143
Довжина пакування, см: 93
Вага, кг: 1.38
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1080 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 49 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 133.2 мм |
- Ціна: 598 ₴
