
Колодка гальм. диск. HYUNDAI VELOSTER 1.6I 16V GDI 11/03 - передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 343
1 442 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI VELOSTER 1.6I 16V GDI 11/03 - передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351163574
Виробник: BOSCH
Сторона монтажу: спереду
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 17,5
Номер WVA: 25692
Товщина 2 [мм]: 17,8
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 59,9
Ширина, мм: 133
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 140
Вага, кг: 1.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 343 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 59.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Ширина | 133 мм |
- Ціна: 1 442 ₴
