
Колодка гальм. диск. SEAT ALHAMBRA 2010 - VW SHARAN 2010 - передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 129
1 966 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. SEAT ALHAMBRA 2010 - VW SHARAN 2010 - передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165103
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 72
Номер WVA: 24705
Габаритна висота 2 [мм]: 66,7
УКТВЭД: 8708309198
Ширина, мм: 155,2
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 19,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 0.7
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 129 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
- Ціна: 1 966 ₴
