
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 3008 1.6 2.0 09-; CITROEN DS5 2.0HDI 2011- задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 437
1 732 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. PEUGEOT 3008 1.6 2.0 09-; CITROEN DS5 2.0HDI 2011- задн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165108
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 24922
Висота, мм: 56,3
Ширина, мм: 103,8
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 16,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 100
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 437 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 56.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 308, 508, RCZ, DS5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 103.8 мм |
- Ціна: 1 732 ₴
