
Колодка гальм. диск. MERCEDES A-CLASS (W169) передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 273
1 614 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MERCEDES A-CLASS (W169) передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165126
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 24077
Висота, мм: 63,6
Ширина, мм: 116,7
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 18,6
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 0.5
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 273 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63.6 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 116.7 мм |
- Ціна: 1 614 ₴
