
Колодка гальм. диск. BMW 5 SERIE (F10) (F11) (2010-) передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 705
1 539 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. BMW 5 SERIE (F10) (F11) (2010-) передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165132
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Ширина 1 [мм]: 155,2
Номер WVA: 23793
Ширина 2 [мм]: 154,7
Висота, мм: 63,3
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 20,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.89
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 705 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63.3 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 154.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
- Ціна: 1 539 ₴
