
Колодка гальм. диск. JEEP передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 370
2 654 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. JEEP передн. (вир-во Bosch)
Картка: 46351165138
Виробник: BOSCH
Сторона монтажу: спереду
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24250
Висота, мм: 57,2
Ширина, мм: 176
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 18,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 50
Ширина пакування, см: 180
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 1.5
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 370 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Commander, Grand Cherokee |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.7 мм |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 2 654 ₴
