
Колодка гальм. диск. LEXUS RX, передн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 83 067
2 148 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LEXUS RX, передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339542
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23989
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 59
Ширина, мм: 141
Додаткова інформація: без приладдя
Товщина, мм: 17
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 1.77
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 83 067 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 141 мм |
- Ціна: 2 148 ₴
