
Колодка гальм. диск. AUDI, VW T5 задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 85 076
1 500 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI, VW T5 задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339559
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Lucas
Контакт попередження про знос: Без датчика зносу
Номер WVA: 23326
Висота, мм: 59
Ширина, мм: 117
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 18
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 1.42
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 85 076 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, A4, A6, A8 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 117 мм |
- Ціна: 1 500 ₴
