
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 30 014
1 440 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI ELANTRA, SANTA FE, TUCSON, KIA MAGENTIS задн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339568
Виробник: BREMBO
Гальмівна система: Mando
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23545
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Висота, мм: 41
Ширина, мм: 99
Товщина, мм: 15
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 125
Вага, кг: 0.82
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 30 014 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Matrix, Highway, Tucson, Sportage, Optima, Saibao, Sonata, Magentis, Elantra, Santa Fe, Opirus, Getz |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 1 440 ₴
