
Колодка гальм. диск. LAND ROVER Discovery Sport, RANGE ROVER EVOQUE передн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 44 026
2 771 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. LAND ROVER Discovery Sport, RANGE ROVER EVOQUE передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339627
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Товщина 1 [мм]: 18
Номер WVA: 22146
Товщина 2 [мм]: 19
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 66
Ширина, мм: 193
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Додаткова інформація: без приладдя
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 130
Довжина пакування, см: 200
Вага, кг: 2.6
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 44 026 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 66 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, Range Rover Evoque, Discovery Sport |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Ширина | 193 мм |
- Ціна: 2 771 ₴
