
Колодка гальм. диск. AUDI Q5 2.0 3.0 2011 - передн. (вир-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 85 122
3 370 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI Q5 2.0 3.0 2011 - передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339650
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Номер WVA: 25643
Висота, мм: 77
Ширина, мм: 132
Товщина, мм: 16
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 85
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 2.24
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 85 122 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 3 370 ₴
