
Колодки гальм Hyundai Santa Fe, передн. OLD CKKK-43 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK0549
938 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKKK-43
Картка: 46351360982
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 167
Довжина пакування, см: 86
Вага, кг: 2.12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0549 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 156.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Ssang Yong, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Korando, Actyon, Sorento |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 63.8 мм |
- Ціна: 938 ₴
