
Колодки гальм Mitsubishi Galant IV (E3A) передн. OLD CKM-14 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK0582
906 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKM-14
Картка: 46351361025
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 70
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.79
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0582 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 149.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Eclipse, L200, Outlander, Galant, C-Crosser, 4007, Sigma, Lancer, Pajero Sport, Pajero, L400 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 58.4 мм |
- Ціна: 906 ₴
