
Колодки гальм Nissan Navara OLD CKN-11 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK0726
1 115 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Старий код: CKN-11
Картка: 46351361075
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 70
Довжина пакування, см: 170
Вага, кг: 1.74
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0726 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 164.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pickup, Navara |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 1 115 ₴
