
Колодки гальм Audi A4, A6, Skoda Superb, VW Passat передн. OLD CKVW-28 (вир-во CTR)
- Немає в наявності
- Код: GK1255
1 211 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальм Audi A4, A6, Skoda Superb, VW Passat передн. OLD CKVW-28 (вир-во CTR)
Картка: 46351361297
Виробник: CTR
Сторона монтажу: спереду
УКТВЭД: 8708309198
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 135
Довжина пакування, см: 185
Вага, кг: 2.21
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK1255 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 156.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4, Golf, A6 |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 73.8 мм |
- Ціна: 1 211 ₴
