
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t, VW LT 28-35 передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 245
1 428 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB SPRINTER 2-t, VW LT 28-35 передн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925380
Виробник: BOSCH
Сторона монтажу: спереду
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 21576
Висота, мм: 64,9
Ширина, мм: 156,5
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 19,6
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 175
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.86
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 245 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.9 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , Sprinter, V-Class |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.6 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
- Ціна: 1 428 ₴
