
Колодка гальм. диск. AUDI A4, A6, VW GOLF IV задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 226
624 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI A4, A6, VW GOLF IV задн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925384
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 20960
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 51,3
Ширина, мм: 86,5
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 90
Вага, кг: 0.8
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 226 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 51.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 86.5 мм |
- Ціна: 624 ₴
