
Колодка гальм. диск. AUDI A6 2.0-3.0 2011-,A8 2.0-6.3 09- задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 488
1 930 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI A6 2.0-3.0 2011-,A8 2.0-6.3 09- задн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925423
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 58,5
Номер WVA: 24606
Габаритна висота 2 [мм]: 59,5
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
Кількість гвинтів: 2
Ширина, мм: 116,7
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 17,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 1.4
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 488 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116.7 мм |
- Ціна: 1 930 ₴
