
Колодка гальм. диск. HYUNDAI GENESIS Coupe (01/08-) передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 1398.02
1 085 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. HYUNDAI GENESIS Coupe (01/08-) передн. (вир-во REMSA)
Картка: 4635948071
Виробник: Remsa
Сторона монтажу: спереду
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина, мм: 141
Висота, мм: 60
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Товщина, мм: 17,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/2787
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 75
Ширина пакування, см: 145
Довжина пакування, см: 85
Вага, кг: 1.88
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1398.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 141 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Optima, Ceed, Genesis |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 085 ₴
