
Колодка гальм. AUDI A4, VW PASSAT передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 042
1 984 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. AUDI A4, VW PASSAT передн. (вир-во Bosch)
Картка: 533508
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з вбудованим датчиком зносу
Номер WVA: 21945
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 175
Кількість гвинтів: 4
Висота, мм: 69,7
Ширина, мм: 118,9
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина, мм: 19,3
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 1.55
Об'ємна вага: 0.56
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 042 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 69.7 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, Passat |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 118.9 мм |
- Ціна: 1 984 ₴
