
Колодка гальм. диск. AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, LANCIA, PEUGEOT, SEAT, VW задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB1504
1 270 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, LANCIA, PEUGEOT, SEAT, VW задн. (вир-во TRW)
Картка: 533556
Виробник: TRW
Обмеження виробника: TRW
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
Гальмівна накладка: без навскісної крайки
Гальмівна система: тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками
Висота, мм: 52,9
Ширина, мм: 87,0
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 17,0
Знак відповідності нормам: E9 90R 01120/457
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 90
Вага, кг: 0.95
Об'ємна вага: 0.24
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1504 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Citroen, Fiat, Audi, Lancia, Peugeot, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, C4, Alhambra, Sharan, Partner, Xsara Picasso, 307, 207, A6, Berlingo, A8, Galaxy |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 1 270 ₴
