
Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5 передн. (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MPD06
606 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. DAEWOO LANOS 1.5 передн. (вир-во Mando)
Картка: 56001050530
Виробник: MANDO CORPORATION
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 50
Ширина пакування, см: 70
Довжина пакування, см: 150
Вага, кг: 1.2
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPD06 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 48 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Matiz, Spark |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 606 ₴
